PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

Z. MARKUSZEWSKI: POŻEGNAĆ SIĘ PRZED WŁASNĄ PUBLICZNOŚCIĄ PO DOBRZE ROZEGRANYM MECZU

W sobotę 18 maja o godz. 17:00 Padwa Zamość zagra u siebie ze Stalą Gorzów. Jakie są nastroje w drużynie? Jak wyglądały przygotowania do tego meczu? Starcie 30. kolejki Ligi Centralnej zapowiada trener Zbigniew Markuszewski:

„Chcielibyśmy się pożegnać przed własną publicznością po dobrze rozegranym meczu, ale z drugiej strony chcielibyśmy też potraktować ten mecz jako przygotowanie do baraży, zastosować inne ustawienie, inaczej zagrać niż do tej pory. Będziemy grali o zwycięstwo, bo zależy nam na tym, aby zakończyć sezon zwycięskim meczem i przede wszystkim podziękować własnym kibicom. Zapraszamy wszystkich, zachęcamy do fajnego dopingu, fajnej zabawy, bo jest co świętować. Zajęcie drugiego miejsca w Lidze Centralnej jest to ogromny sukces, fajnie by było rozgrywki ligowe zakończyć zwycięstwem, ale powtarzam, chcielibyśmy spróbować innych ustawień, które dadzą nam możliwość przygotowania się do baraży.”

Mecz Padwa Zamość – Stal Gorzów odbędzie się 18 maja o godz. 17:00. Transmisja będzie dostępna BEZPŁATNIE na platformie streamingowej TVCOM.pl.