PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

Z. MARKUSZEWSKI: NIE MOŻE BYĆ INNEGO ROZWIĄZANIA NIŻ NASZE ZWYCIĘSTWO

W niedzielę 7 kwietnia o godz. 19:00 Padwa Zamość zagra na wyjeździe mecz z MKS-em Wieluń. Jakie są nastroje w drużynie? Jak idą przygotowania do tego meczu? Starcie 25. kolejki Ligi Centralnej zapowiada trener Zbigniew Markuszewski:

“Przygotowania do tego meczu idą w atmosferze troszkę nerwowej, z tego względu, że przegraliśmy parę meczów po własnych, widocznych błędach, gdzie byliśmy faworytami, gdzie mieliśmy mecze w swoich rękach i mogliśmy je rozstrzygnąć na własną korzyść, dlatego w tej chwili musimy spokojniej podejść do tego meczu. Nie ma słabej drużyny w tej lidze. Zespoły są bardzo równe, pokazują to również wyniki. Każdy zespół potrafi wygrać, tym bardziej że te zespoły walczą w tej chwili o utrzymanie i mają jeszcze szanse na to utrzymanie. Nasi rywale grają u siebie, tak że na pewno będzie to bardzo trudny mecz. Zdajemy sobie z tego sprawę, ale nie może być innego rozwiązania niż nasze zwycięstwo.”

Mecz MKS Wieluń – Padwa Zamość odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia o godz. 19:00. Transmisja będzie dostępna BEZPŁATNIE na platformie streamingowej TVCOM.pl.