PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

Z. MARKUSZEWSKI: JEDZIEMY NA WALKĘ

W sobotę, 23 marca, o godz. 19:00, Padwa Zamość zagra na wyjeździe mecz z Olimpią Piekary Śląskie. Jakie są nastroje w drużynie? Jak idą przygotowania do tego meczu? Starcie 23. kolejki Ligi Centralnej zapowiada trener Zbigniew Markuszewski: 

„Przygotowania idą planowo. Na razie wychodzimy z kontuzji, tak że mamy zespół w najlepszym ustawieniu. Jedziemy na walkę, bo to będzie bardzo ciężki mecz, z bardzo silnym fizycznie zespołem, dysponującym zawodnikami, którzy rzucają bardzo skutecznie z drugiej linii i będziemy musieli z tym sobie poradzić. Grają dobrze w obronie, jak sami chłopacy o tym mówią, jest to taka „śląska obrona”, dlatego musimy być bardzo skupieni i nastawieni bardzo walecznie. Trudny mecz, ale chcemy ten mecz wygrać.”

Mecz Olimpia Piekary Śląskie – Padwa Zamość odbędzie się w sobotę, 23 marca, o godz. 19:00. Transmisja będzie dostępna BEZPŁATNIE na platformie streamingowej TVCOM.pl.

Zapraszamy również do oficjalnej strefy kibica w lokalu Hollywood Caffee & Pub przy ul. Peowiaków 94 (Broadway Club Zamość). Wstęp wolny!