PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

Z. MARKUSZEWSKI: BĘDZIEMY WALCZYĆ I MECZ BĘDZIE CIEKAWY DO OSTATNIEJ MINUTY

W sobotę, 20 stycznia, o godz. 17:15, Padwa Zamość zagra na wyjeździe ze Stalą Gorzów. Będzie to nie tylko ostatni mecz Padwy w I rundzie sezonu 2023/24, ale również hit 15. kolejki oraz mecz o pozycję wicelidera Ligi Centralnej na zakończenie I rundy. Nasi rywale zagrają swój pierwszy mecz w nowej Arenie Gorzów. Sprzedano już 2 000 biletów! Jakie są nastroje w drużynie? Jak idą przygotowania do tego meczu? Starcie 15. kolejki Ligi Centralnej zapowiada trener Zbigniew Markuszewski:

„Jest to bardzo interesujący mecz, który będzie zamykał I rundę. Tak się składa, że walczymy z tym zespołem o zajęcie 2. miejsca w lidze. Jest duża mobilizacja z jednej i z drugiej strony. Nowa hala, sporo kibiców, na pewno będzie to mecz bardzo trudny, ale nie tylko dla nas, bo zdajemy sobie sprawę, że pod presją będą również gospodarze. Jesteśmy w stanie sprostać sportowo temu zespołowi, tak że będziemy walczyć i mecz będzie ciekawy do ostatniej minuty.”

Mecz Stal Gorzów – Padwa Zamość odbędzie się w sobotę, 20 stycznia, o godz. 17:15. Transmisja będzie dostępna BEZPŁATNIE na platformie streamingowej TVCOM.pl.

Zapraszamy również do oficjalnej strefy kibica w lokalu Hollywood Caffee & Pub przy ul. Peowiaków 94 (Broadway Club Zamość). Wstęp wolny!