PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

WRACAMY PO PRZERWIE!

Wracamy po dłuższej przerwie! Trochę cicho się tutaj zrobiło… prawda? Ale już nadchodzimy aby to zmienić. To, że chwilowo byliśmy nieobecni w social mediach, wcale nie świadczy o tym, że nic nie robiliśmy… wręcz przeciwnie! Nastąpiło sporo zmian organizacyjnych, o których na bieżąco będziemy informować.

Na początek informujemy, że cały sztab szkoleniowy szczypiornistów Padwy Zamość pozostaje bez zmian. Drużynę w sezonie 2023/2024 Ligi Centralnej poprowadzi trenerski team w składzie: Zbigniew Markuszewski (I trener), Wiesław Puzia (II trener) oraz Kamil Wójcik (trener przygotowania siłowego i masażysta). 

Nowy sezon zostanie zainaugurowany spotkaniem integracyjnym członków Be1OfPadwa. Już w najbliższy piątek w lokalu Klub Broadway o godz. 18.00 Przyjaciele Padwy spotkają się z zawodnikami i sztabem szkoleniowym naszego zespołu.

Natomiast w sobotę to zawodnicy udadzą się do Zwierzyńca na spotkanie integracyjne. Rozpocznie się ono od spływu kajakowego zorganizowanego przez firmę Spływy Kajakowe po rzekach Roztocza- PHU Pagaj Jakub Czochra, a zakończy posiłkiem regeneracyjnym w lokalu Karczma Młyn Zwierzyniec.

Przygotowania do nowego sezonu drużyna rozpocznie 31 lipca. Pierwszy sparing Padwa zagra 9 sierpnia na wyjeździe z występującą w PGNiG Superlidze Grupą Azoty Unia Tarnów, następnie w dniach 12-13 sierpnia weźmie udział w turnieju w Mielcu oraz w dniu 26 sierpnia w Memoriale Henryka Grabczaka w Zamościu. 

A jutro przedstawimy nasz pierwszy transfer…