SPOSNORZY STRATEGICZNI KPR PADWA ZAMOŚĆ

PARTNERZY WYDARZENIA

SPOSNORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

WRACAMY PO PRZERWIE!

Wracamy po dłuższej przerwie! Trochę cicho się tutaj zrobiło… prawda? Ale już nadchodzimy aby to zmienić. To, że chwilowo byliśmy nieobecni w social mediach, wcale nie świadczy o tym, że nic nie robiliśmy… wręcz przeciwnie! Nastąpiło sporo zmian organizacyjnych, o których na bieżąco będziemy informować.

Na początek informujemy, że cały sztab szkoleniowy szczypiornistów Padwy Zamość pozostaje bez zmian. Drużynę w sezonie 2023/2024 Ligi Centralnej poprowadzi trenerski team w składzie: Zbigniew Markuszewski (I trener), Wiesław Puzia (II trener) oraz Kamil Wójcik (trener przygotowania siłowego i masażysta). 

Nowy sezon zostanie zainaugurowany spotkaniem integracyjnym członków Be1OfPadwa. Już w najbliższy piątek w lokalu Klub Broadway o godz. 18.00 Przyjaciele Padwy spotkają się z zawodnikami i sztabem szkoleniowym naszego zespołu.

Natomiast w sobotę to zawodnicy udadzą się do Zwierzyńca na spotkanie integracyjne. Rozpocznie się ono od spływu kajakowego zorganizowanego przez firmę Spływy Kajakowe po rzekach Roztocza- PHU Pagaj Jakub Czochra, a zakończy posiłkiem regeneracyjnym w lokalu Karczma Młyn Zwierzyniec.

Przygotowania do nowego sezonu drużyna rozpocznie 31 lipca. Pierwszy sparing Padwa zagra 9 sierpnia na wyjeździe z występującą w PGNiG Superlidze Grupą Azoty Unia Tarnów, następnie w dniach 12-13 sierpnia weźmie udział w turnieju w Mielcu oraz w dniu 26 sierpnia w Memoriale Henryka Grabczaka w Zamościu. 

A jutro przedstawimy nasz pierwszy transfer…