PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

W ŚRODĘ ZAGRAMY Z UNIĄ TARNÓW!

Zawodnicy Padwy Zamość przygotowują się do nowego sezonu rozgrywkowego, który wystartuje we wrześniu. W trakcie okresu przygotowawczego żółto-czerwoni mają zaplanowaną serię sparingów, a jeden z nich odbędzie się w środę, 9 sierpnia, o godz. 19:00 w Tarnowie. Padwa zmierzy się z drużyną z ORLEN Superligi – Grupą Azoty Unia Tarnów!

Grupa Azoty Unia Tarnów jest siódmą ekipą ubiegłego sezonu Superligi. Jej zawodnikiem od tego sezonu jest dobrze znany z występów w Padwie, Irańczyk, Ali Mehdizadeh. W sezonie 2018/19 Padwa dwukrotnie zagrała z tą drużyną (wystepującą wtedy jako PWSZ Tarnów) w rozgrywkach I ligi. Na wyjeździe żółto-czerwoni przegrali 24:41. U siebie, w regulaminowym czasie gry, mecz zakończył się wynikiem 24:24, a w rzutach karnych Padwa przegrała 4:5.

– Jedziemy na ten mecz powalczyć, sprawdzić pewne elementy z ataku, ale przede wszystkim chcemy sprawdzić się w bardzo poważnym graniu. Gramy z zespołem, który rozpoczął wcześniej przygotowania, ponieważ Superliga wcześniej zaczyna rozgrywki. Po drugie, jest to zespół z połowy tabeli Superligi, tak więc musimy się bardzo mocno skoncentrować. Podstawą dobrej naszej gry jest duża koncentracja i jeżeli z takim przeciwnikiem będziemy potrafili rozegrać pewne akcje w ataku i w obronie, będzie to dobry prognostyk na naszą ligę – powiedział trener Zbigniew Markuszewski.

Mecz nie będzie transmitowany.