PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPORTOWE WAKACJE + PRZYGODA Z KAJAKIEM

 Miło nam poinformować, że Międzyszkolny Klub Sportowy „Padwa” w Zamościu jest realizatorem projektu pn. „Przygoda z kajakiem” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu Sportowe Wakacje +.

 Głównym celem zadania jest tworzenie warunków do aktywnego spędzania czasu wolnego w społecznościach lokalnych w różnych grupach społecznych i środowiskowych. Projekt skierowany jest do grup zróżnicowanych wiekowo (młodzież szkolna, osoby dorosłe) z obszaru Miasta Zamościa i powiatu zamojskiego. Zapewnimy im możliwość spędzenia czasu wolnego aktywnie i z pożytkiem dla ich zdrowia, zachęcimy do zwiększenia aktywności sportowej, rekreacyjnej oraz turystycznej.

  Zasadnicza formą realizacji zadania będzie turystyka aktywna w postaci spływów kajakowych, jednakże chcielibyśmy zaciekawić wszystkich jego uczestników możliwością najtańszego sposobu turystyki aktywnej jaką są piesze wędrówki, również z kijkami nordic walkig. 

Co ważne, przy realizacji projektu wykorzystane zostaną walory przyrodnicze regionu Roztocza, dzięki czemu zadanie będzie zachęcać i promować wypoczynek w Polsce.