PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

ROZPOCZYNA SIĘ II RUNDA LIGI CENTRALNEJ! NA PIERWSZY OGIEŃ – MISJA BIAŁA PODLASKA!

Mecz z SMS-em Kielce został przełożony, tak więc w sobotę – 3 lutego o godz. 17:00 Padwa Zamość rozegra swój pierwszy mecz w II rundzie Ligi Centralnej, a Ciebie nie może zabraknąć w Hali OSiR!

Ostatni pojedynek w Lidze Centralnej żółto-czerwoni stoczyli 20 stycznia w ramach 15. kolejki rozgrywek i było to starcie, które przyniosło wszystkim zamościanom wiele radości. Żółto-czerwoni pokonali na wyjeździe Stal Gorzów, dzięki czemu zapewnili sobie fotel wicelidera na koniec pierwszej rundy sezonu 2023/2024! Już w najbliższą sobotę – 3 lutego, Liga Centralna powróci do Hali OSiR – w ramach 17. kolejki zmagań, zamościanie podejmą AZS AWF Biała Podlaska. Spotkanie i zarazem druga runda rozgrywek żółto-czerwonych rozpocznie się o godz. 17:00!

Padwa Zamość jest wiceliderem Ligi Centralnej! Żółto-czerwoni zdobyli 32 punkty, a ich bilans bramkowy 428:402, daje im różnicę 26 trafień. Do liderującego Śląska Wrocław Padwa traci 10 punktów i ma pięciopunktową przewagę nad Stalą Gorzów i Żukowem. W najlepszej trójce strzelców zamościan znaleźli się: Łukasz Szymański (55 bramek/14 występów), Tomasz Fugiel (43 bramki/12 występów) oraz Mateusz Morawski (40 bramek/14 występów).

Transmisja spotkania pomiędzy Padwą Zamość a AZS-em AWF Biała Podlaska będzie dostępna BEZPŁATNIE w serwisie TVCOM.pl.

Sobota – 3 lutego, godz. 17:00, Hala OSiR – przyjdź na mecz i zostań ósmym zawodnikiem Padwy Zamość!