PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

PODEJMUJEMY RĘKAWICĘ!

W piątej kolejce Ligi Centralnej żółto-czerwoni wybierają się Legionowa. Mecz w sobotę o godz. 20.00.

Tabela po dotychczasowych spotkaniach wygląda tak, że lider zmierzy się z ostatnią drużyną, więc nietrudno wskazać faworyta.  Zespół Michała Prątnickiego ma na koncie 11 pkt. i jasny cel – awans do PGNiG Superligi. Zamościanie chcieliby natomiast wreszcie zapunktować. Teoretycznie górą powinni być miejscowi, sport bywa jednak nieprzewidywalny, a Padwa potrafiła już z Legionowa przywozić punkty. 

W KPR Legionowo występuje wielu graczy z przeszłością superligową: Krzysztof Tylutki (295 meczów), Kamil Ciok (147), Michał Prątnicki (133), Tomasz Kasprzak (123), Frenki Brinovec (79), Krystian Wołowiec (40), Filip Fąfara (39), Tomasz Szałkucki (32).  Najskuteczniejszym graczem legionowian jest Krystian Wołowiec (20 bramek). Tylko jedno trafienie mniej ma na koncie Tomasz Fugiel, a 17 bramek rzucił dotychczas Kacper Mchawrab.

W poprzednim sezonie: KPR Legionowo – Padwa 34:28, Padwa – KPR Legionowo 21:28.

– To, że nasze wyniki do tej pory nie są zadowalające, nie oznacza, że jedziemy do lidera po wyrok. Chcemy udowodnić przede wszystkim sobie, że ciągle jesteśmy w stanie wygrać z każdym. Podejmujemy rękawicę i walczymy o trzy punkty! – zapewnia rozgrywający żółto – czerwonych Hubert Obydź.

Mecz sędziują: Wojciech Kuliński – Maciej Rogala.

Płatną transmisję ze spotkania można oglądać na platformie InSports.tv.