PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

PIERWSZY TYDZIEŃ PRZYGOTOWAŃ ZA NAMI

Padwa rozpoczęła przygotowania do sezonu 2023/24 w poniedziałek, 31 lipca, a to oznacza, że żółto-czerwoni trenują już tydzień.

Po piątkowym treningu poprosiliśmy trenera Zbigniewa Markuszewskiego o ocenę postawy drużyny w trakcie tego tygodnia:

– Bardzo fajnie chłopacy pracują. Podobnie zresztą, jak w zeszłym sezonie, pracowali przed samym okresem przygotowawczym, są więc przygotowani wydolnościowo i siłowo. W tej chwili pracujemy w dalszym ciągu bardzo mocno nad siłą i wydolnością, zaczynamy wchodzić w treningi w piłkami, ćwiczymy parę elementów nowych, ustawiamy pewne taktyczne ustawienia obrony oraz ataku i właśnie jutro jest wewnętrzny sparing, który poświęcimy na sprawy taktyczne.

A co wydarzy się w kolejnym tygodniu?

– W przyszłym tygodniu trenujemy w dalszym ciągu na własnych obiektach, w środę wyjeżdżamy do Tarnowa na sparing z superligową Unią. Następnie, w sobotę i w niedzielę gramy turniej w Mielcu, tam też są drużyny superligowe, w tym Stal Mielec, główny faworyt naszej ligi, tak więc będzie to bardzo poważny sprawdzian. Myślę, że po tym wszystkim będziemy już mogli powiedzieć troszeczkę więcej, na temat funkcjonowania zespołu – dodał trener.