PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

PADWA KONTRA STAL

W szóstej kolejce Ligi Centralnej KPR Padwa Zamość zawita na Podkarpacie. W sobotę o 18.00 żółto – czerwoni zmierzą się bowiem z Handball Stal Mielec.

Spadkowicz z PGNiG Superligi ma po czterech seriach gier 11 pkt. i zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Najskuteczniejszym graczem mielczan jest Adam Babicz (25 bramek). Tylko o dwie bramki mniej ma na koncie Dawid Ruhnke. 21-krotnie pokonywał bramkarzy natomiast Kacper Mchawrab – najskuteczniejszy w szeregach zamościan.

Zespół Rafała Glińskiego ma mocarne ambicje i chciałby za rok powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. My marzymy o pierwszych punktach. Bez względu na cel obie ekipy wyjdą na parkiet głodne zwycięstwa.

Do Mielca wybierają się fani żółto-czerwonych, co na pewno jest krzepiącą informacją dla grającego wszystkie mecze na wyjeździe zespołu Padwy.

– Zdajemy sobie sprawę, w jakim miejscu jesteśmy. Ekipa z Mielca jest bardzo mocna na swoim terenie, ale my będziemy mogli liczyć na doping naszych kibiców! Ich wsparcie na pewno pomoże nam zagrać na 100% swoich możliwości i powalczyć o 3 punkty! – zapewnia nasz rozgrywający – Kacper Adamczuk.

Mecz sędziują: Wojciech Bloch (Nakło Śląskie) – Michał Solecki (Tarnowskie Góry).

Transmisja płatna na InSports.tv