PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

OSTATNI MECZ LIGOWY!

W sobotę 4 maja żółto-czerwoni po emocjonującym meczu pokonali na wyjeździe Anilanę Łódź 30:28 (14:12). Zwycięstwo zamościan zapewniło im już wicemistrzostwo Ligi Centralnej oraz grę w barażach o Superligę i nic tego nie zmieni. Teraz Padwa podejmie na własnym obiekcie Stal Gorzów. Pojedynek ostatniej 30. kolejki Ligi Centralnej zaplanowano na sobotę 18 maja na godz. 17:00, zapraszamy do Hali OSiR!

Padwa Zamość jest wiceliderem Ligi Centralnej. Żółto-czerwoni zdobyli 56 punktów, a ich bilans bramkowy 829:772 daje im różnicę 57 trafień. Do liderującego Śląska Wrocław Padwa traci 8 punktów i ma 4 punkty przewagi nad trzecią Pogonią Szczecin. W najlepszej trójce strzelców zamościan znajdują się: Tomasz Fugiel (91 bramek/23 występy), Łukasz Szymański (86 bramek/26 występów) oraz Karol Małecki (84 bramki/23 występy).

Mecz ze Stalą Gorzów będzie ostatnim ligowym meczem Padwy, ale nie ostatnim w tym sezonie, ponieważ na żółto-czerwonych czekają baraże. Przeciwnikiem będzie Piotrkowianin Piotrków Trybunalski albo Zagłębie Lublin. Pierwszy mecz barażowy Padwa zagra u siebie 25 lub 26 maja, rewanż odbędzie się w środę 29 maja. Na razie nie wybiegajmy jednak tak daleko w przyszłość, bo przed nami jeszcze mecz w sobotę.

Transmisja spotkania pomiędzy Padwą Zamość a Stalą Gorzów będzie dostępna BEZPŁATNIE w serwisie TVCOM.pl.

Hala OSiR, 18.05.2024 (sobota), godz. 17:00 – przyjdź na mecz i zostań ósmym zawodnikiem Padwy Zamość!