PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

NOWY SEZON ROZPOCZĘTY!

W piątek, 28 lipca, spotkaniem integracyjnym członków #Be1OfPadwa rozpoczęliśmy nowy sezon. Sezon 2023/24 uważamy za otwarty!

W lokalu Broadway Club Zamość odbyło spotkanie integracyjne #Be1OfPadwa. Była to wyjątkowa okazja, aby poznać nowych ludzi, dzielić się pasjami i budować silniejsze więzi w ramach tej grupy. Na spotkanie przybył również zarząd Klubu, trenerzy i zawodnicy.

Spotkanie otworzył Członek Zarządu KPR Padwa Zamość – Sławomir Tór. Po nim przemawiała nowa Prezes Zarządu KPR-u – Marta Hacia-Szubartowicz. Następnie, Szymon Fugiel, Członek Zarządu KPR-u, wygłosił krótką prezentację poświęconą drużynie Padwy w sezonie 2023/24.

Na uczestników imprezy czekał poczęstunek, który pomógł spędzić miło czas w towarzystwie innych pasjonatów zamojskiej piłki ręcznej. Członkowie #Be1OfPadwa jako pierwsi zapoznali się z nowymi zawodnikami. Był czas na rozmowy, także z zarządem i trenerami.

Za świetnie zorganizowaną imprezę dziękujemy Przemysławowi i Tomaszowi Sałachom z Broadway Club Zamość. Lokal ten, to nie tylko klub muzyczny, ale również idealne miejscem do świętowania indywidualnych rocznic, takich jak rocznice ślubu, imieniny, urodziny czy jubileusze kapłańskie. Organizowane są tam także chrzciny, komunie, osiemnastki, konsolacje oraz oficjalne spotkania firmowe i prezentacje. 

Przemek i Tomek, jeszcze raz dziękujemy!