KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

NIE BYŁ TO ŁATWY PRZECIWNIK

W pierwszym meczu Padwy Zamość z SMS-em SPRP I Kielce w sezonie 23/24, rozegranym u siebie, żółto-czerwoni do przerwy przegrywali 14:17, ale mecz zakończył się ich zwycięstwem 36:31.

Kielczanie pierwsi trafili do bramki z rzutu karnego. Od początku obie drużyny nastawiły się grę ofensywną. Po czterech minutach na tablicy wyników był remis 4:4. Minutę później żółto-czerwoni po raz pierwszy objęli prowadzenie. SMS nie dawał za wygraną i w żadnym wypadku nie zamierzał odpuścić. Po dwóch kolejnych trafieniach wyszedł na 5:6. W 17 min wygrywał już różnicą trzech bramek (11:8). Bardzo udana dla SMS-u była końcówka pierwszej części. Ambitni młodzi kielczanie wygrali ją 6:4 odskakując tym samym na trzy gole zaliczki.

Padwa maksymalnie wykorzystała przerwę i na drugą połowę wyszła bardziej zdeterminowani. Kluczowe dla losów rywalizacji było pięć minut, kiedy to zamościanie doprowadzili do remisu 18:18. Chwilę później Padwa prowadziła już 20:19. Wystarczyło kilka kolejnych minut i na tablicy wyników pojawiło się pięć bramek przewagi (25:20). Takiej straty kielczanie już nie zdołali odrobić.

10.09.23 36:31 [SMS ZPRP I KIELCE]