PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

NASZ RYWAL JEST Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI!

Azoty-Puławy, na ten moment, rozegrały w Superlidze 17 spotkań. Po 17 pojedynkach – 10 wygranych oraz 7 przegranych (w tym 1 po rzutach karnych), z 31 punktami, ulokowali się oni na 5. pozycji w tabeli. Patrząc na punkty, Azoty tracą do 4. miejsca (Chrobry Głogów) 2 punkty i mają 7 punktów przewagi nad 6. i 7. miejscem (Unia Tarnów i MKS Kalisz).

W tym sezonie puławianie rozegrali już cztery spotkania II rundy. Azoty pokonały na wyjeździe Unię Tarnów 37:21 i u siebie Piotrkowianina Piotrków Tryb 35:30 oraz przegrały na wyjeździe z Wisłą Płock 28:34 i również na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Wlkp. 34:35. Puławianie walczyć będą o zajęcie jak najlepszego miejsca po sezonie zasadniczym. W obecnych rozgrywkach drużyny powróciły do systemu play-off. Po zakończeniu zasadniczej części sezonu (I i II rundy) osiem najlepszych ekip przystąpi do rywalizacji play-off. W I rundzie zespoły zagrają według klucza: ekipa z 1. miejsca z drużyną 8. miejsca, 2. z 7., 3. z 6. i 4. z 5.

W TOP3 strzelców teamu z Puław znajdują się: Piotr Jarosiewicz (97 bramek/16 meczów) – lider klasyfikacji strzelców, Kacper Adamski (88 bramek/17 meczów) – 3. miejsce w klasyfikacji strzelców oraz Kelian Janikowski (62 bramki/17 meczów).

W rozegranych niedawno Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej wystąpili dwaj zawodnicy Azotów – bramkarz Zurab Tsintsadze (Gruzja) oraz rozgrywający Boris Zivković (Austria). Tsintsadze był jednym z najlepszych zawodników swojej reprezentacji!

ZESTAWIENIE W TABELI:
miejsce: 5
liczba punktów: 31
zwycięstwa: 10
porażki: 7 (w tym 1 po karnych)
ilość zdobytych bramek: 530
ilość straconych bramek: 494
najlepszy strzelec drużyny: Piotr Jarosiewicz (97 bramek)