PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

MŁODA PADWA IDZIE NA STUDIA

Padwa Zamość to nie tylko pierwsza drużyna. Nasi młodsi zawodnicy w sezonie 2022/23 zajęli 4. miejsce w turnieju 1/8 Finału Mistrzostw Polski Juniorów w Zabrzu, a także 4. miejsce rozgrywkach II ligi seniorów. W tym roku wiek juniora kończą zawodnicy z rocznika 2004 i wybierają się na studia.

Nasz Klub stawia na wychowanków. Dawid Skiba i Mateusz Czerwonka zostają z nami na kolejny sezon. Ci utalentowani zawodnicy będą łączyć grę w Padwie ze studiami w Akademii Zamojskiej. Dawid Skiba jest obrotowym, w zakończonym sezonie Ligi Centralnej zagrał w 17 spotkaniach i zdobył 41 bramek, a w grających w II lidze rezerwach zdobył 92 bramki w 12 meczach, co dało mu 4. miejsce w klasyfikacji strzelców! Mateusz Czerwonka jest natomiast rozgrywającym. W Lidze Centralnej Mati zagrał w 10 spotkaniach i zdobył 12 bramek, a w drugiej drużynie w 13 meczach zdobył 95 bramek i zajął 3. miejsce w klasyfikacji strzelców! 

Rozgrywający Sebastian Gaca planuje studia na AGH w Krakowie i i grę w drużynie AGH Kraków. W ubiegłym sezonie w 15 spotkaniach Padwy II zaliczył 69 trafień.

Skrzydłowy Patryk Książka będzie kształcił się na UMCS-ie w Lublinie i reprezentował barwy I-ligowego AZS-u UMCS Lublin. W minionym sezonie w 15 meczach drugiej drużyny zdobył 69 goli.

Skrzydłowy Kacper Szymanik planuje studia na AWF-ie w Krakowie i kontynuację sportowej kariery w tym mieście. W poprzednim sezonie zagrał w 15 spotkaniach rezerw i zdobył 17 bramek.

Rozgrywający Szymon Sadowski planuje studia w szkole wojskowej. W zakończonym sezonie w 14 spotkaniach Padwy II zaliczył 73 trafienia. 

Skrzydłowy Julian Gadaj również przenosi się do AZS-u UMCS Lublin. W minionym sezonie w 14 meczach drugiej drużyny zdobył 65 goli. 

Najmłodszy w tym gronie bramkarz Julian Malec (rocznik 2005) wybiera się na studia do Warszawy. W sezonie 2022/23 w 12 występach w Padwie II zdobył 1 bramkę (!).

Życzymy powodzenia na studiach i trzymamy za was kciuki!