KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

MINIMALNE ZWYCIĘSTWO

W pierwszym meczu Padwy Zamość z Zagłębiem Sosnowiec w sezonie 23/24 rozegranym u siebie w ramach 4. kolejki Ligi Centralnej żółto-czerwoni do przerwy wygrywali 15:12, a mecz zakończył się ich zwycięstwem 30:29. W pierwszej połowie bardzo często pojawiał się remis. W ciągu siedmiu minut zamościanie potrafili jednak wypracować pięciobramkową zaliczkę (15:10). W końcówce Zagłębie zdołało zmniejszyć straty do trzech bramek (15:12). Od 44 min, po trzech trafieniach z rzędu Padwa odskoczyła na 23:21. Już do końca spotkania żółto-czerwoni nie oddali prowadzenia. Na niecałą minutę przed końcem Szymański wyprowadził zamościan na trzy gole zaliczki (30:27). Zagłębie zdołało zmniejszyć rozmiary porażki na 30:29. Najwięcej trafień w tym spotkaniu zanotowali – po stronie zamościan – Kacper Adamczuk i Łukasz Szymański oraz – po stronie sosnowiczan – Adrian Danysz i Sebastian Danysz (wszyscy po 6 bramek).