PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

LIGA CENTRALNA POWRACA!

Po przerwie świąteczno-noworocznej Liga Centralna powraca! Padwa tym razem zagra z Anilaną Łódź. Początek spotkania 14. kolejki Ligi Centralnej w niedzielę – 14 stycznia, o godz. 17:00 – do zobaczenia w Hali OSiR.

W sobotę – 16 grudnia, Padwa Zamość rozegrała wyjazdowe spotkanie 13. kolejki Ligi Centralnej. Rywalem żółto-czerwonych była Stal Mielec, a pojedynek zakończył się zwycięstwem Padwy 35:29 i dzięki tej wygranej zamościanie umocnili się na drugim miejscu w tabeli! W 14. kolejce Ligi Centralnej zmierzą się u siebie z Anilaną Łódź.

Po trzynastu kolejkach żółto-czerwoni znajdują się na drugim miejscu w tabeli! Padwa zanotowała do tej pory dziewięć zwycięstw (w tym jedno po karnych) oraz trzy porażki i ma na swoim koncie 26 punktów, a także utrzymuje dodatni bilans bramkowy – 18 (373/355). Do liderującego Śląska Wrocław zamościanie tracą 10 punktów i mają dwupunktową przewagę nad AZS-em AWF Biała Podlaska i Stalą Gorzów. Najlepszymi strzelcami zamojskiej Padwy są: Łukasz Szymański (51 bramek/12 meczów), Tomasz Fugiel (37 bramek/10 meczów) oraz Karol Małecki (35 bramek/10 meczów) i Mateusz Morawski (35 bramek/12 meczów).

Transmisja spotkania pomiędzy Padwą Zamość a Anilaną Łódź będzie dostępna BEZPŁATNIE w serwisie TVCOM.pl.

Niedziela – 14 stycznia, godz. 17:00, Hala OSiR – przyjdź na halę i wspieraj żółto-czerwonych!