PARTNERZY I SPONSORZY STRATEGICZNI
KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

KTO WICELIDEREM NA PÓŁMETKU LIGI?

W najbliższy weekend Padwę Zamość czeka kolejne starcie. Zamościanie pojadą do Gorzowa Wielkopolskiego. W sobotę – 20 stycznia, o godz. 17.15, żółto-czerwoni zagrają ze Stalą Gorzów. Będzie to nie tylko ostatni mecz Padwy w I rundzie sezonu 2023/24, ale również hit 15. kolejki oraz mecz o pozycję wicelidera Ligi Centralnej na zakończenie I rundy. Nasi rywale zagrają swój pierwszy mecz w nowej Arenie Gorzów. Sprzedano już 1 500 biletów!

W niedzielę – 14 stycznia, Padwa Zamość rozegrała domowe spotkanie 14. kolejki Ligi Centralnej. Rywalem żółto-czerwonych była Anilana Łódź, a pojedynek zakończył się zwycięstwem Padwy 30:24 i dzięki tej wygranej zamościanie umocnili się na drugim miejscu w tabeli!

Padwa zanotowała do tej pory dziesięć zwycięstw (w tym jedno po rzutach karnych) oraz trzy porażki i ma na swoim koncie 29 punktów, a także utrzymuje dodatni bilans bramkowy – 24 (403/379). Do liderującego Śląska Wrocław zamościanie tracą 10 punktów i mają dwupunktową przewagę nad naszym najbliższym rywalem – Stalą Gorzów. Najlepszymi strzelcami zamojskiej Padwy są: Łukasz Szymański (53 bramki/13 meczów) oraz Tomasz Fugiel (38 bramek/11 meczów) i Karol Małecki (37 bramek/11 meczów).

Transmisja spotkania pomiędzy Stalą Gorzów a Padwą Zamość będzie dostępna BEZPŁATNIE w serwisie TVCOM.pl.

Sobota – 20 stycznia, godz. 17:15 – do boju żółto-czerwoni!