KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

BĘDZIE POWTÓRKA Z PUCHARU?

W pierwszym meczu Padwy Zamość z AZS-em AWF Biała Podlaska w sezonie 23/24 rozegranym na wyjeździe żółto-czerwoni do przerwy przegrywali 10:15, a mecz zakończył się ich porażką 22:24. Zamościanie zagrali bardzo słabe spotkanie, jakby odczuwali bojaźń przed zdobywaniem bramek. Byli nieskuteczni i to zaważyło na końcowym rozstrzygnięciu. Bardzo dobrze natomiast radzili sobie w obronie. Najwięcej trafień w tym spotkaniu zanotowali – po stronie zamościan – Łukasz Szymański (6 bramek) i – po stronie białczan – Dominik Antoniak (5 bramek).

Również na wyjeździe Padwa rozegrała z akademikami mecz finałowy wojewódzkiego Pucharu Polski. Zamościanie do przerwy wygrywali 16:11, a mecz zakończył się ich zwycięstwem 28:27. Po pierwszej połowie spotkania Padwa była w bardzo dobrej sytuacji. Niestety, nie była powtarzalna do końca. Miała swoje sytuacje bramkowe, ale nie potrafiła ich wykorzystać. Stąd końcówka meczu była nerwowa. Najwięcej trafień w tym spotkaniu zanotowali – po stronie Padwy – Łukasz Szymański (7 bramek) i – po stronie AZS-u – Jakub Tarasiuk (5 bramek).

30.10.21 26:29 [AZS AWF BIAŁA PODLASKA]
26.03.22 24:22 [PADWA ZAMOŚĆ]
03.12.22 23:24 [AZS AWF BIAŁA PODLASKA]
22.04.23 25:25 k. 0:3 [AZS AWF BIAŁA PODLASKA]
16.09.23 22:24 [AZS AWF BIAŁA PODLASKA]