KPR PADWA ZAMOŚĆ

SPONSORZY I PARTNERZY MKS PADWA ZAMOŚĆ

SPONSOR GŁÓWNY KPR PADWA ZAMOŚĆ

ABSOLUTNA DOMINACJA!

W pierwszym meczu Padwy Zamość z MKS-em w sezonie 23/24 rozegranym u siebie w ramach 10. kolejki Ligi Centralnej żółto-czerwoni do przerwy wygrywali 18:14, a mecz zakończył się ich zwycięstwem 37:31. MKS Wieluń przyjechał do Zamościa w zaledwie w 11-osobowym składzie. Żółto-czerwoni dobrze weszli w spotkanie, prowadząc po dziesięciu minutach gry 8:3. Do przerwy Padwa miała natomiast zaliczkę czterech trafień. Po zmianie stron drużyną dominującą nadal byli żółto-czerwoni. W 40. min zamojski zespół wygrywał już 26:17 i do końca meczu kontrolował wydarzenia na boisku. Trener Markuszewski cały czas rotował składem, co nie przeszkodziło jego drużynie w zdobyciu kolejnych trzech punktów. Najwięcej trafień w tym spotkaniu zanotowali – po stronie zamościan – Mateusz Czerwonka (6 bramek) oraz – po stronie wielunian – Błażej Golański (7 bramek).